Hírek

„Bihari El Clásico” Blondy FC Esztár- Pocsaj KSE bajnoki rangadó a hétvégén

2012. április 20. 12:55
Címkék: általános

Az elmúlt napokban játékosaink újabb bizonyságot tettek küzdeni tudásukról. Egy fantasztikus mérkőzésen a sírból hozták vissza a Báránd elleni meccset. A félidőben még 3-0 volt az ellenfél javára és csekély 45 perc alatt csodálatos játékkal megfordították az eredményt 4-3-ra. Nézőként és játékosként is felemelő volt részt venni egy ilyen küzdelemben.

Köszönjük! Gratulálunk fiúk!

A szerdai kupameccsen a papírforma érvényesült. Bakonszeg csapatát 8-0-ra vertük úgy, hogy félgőzzel játszottunk. A játék minden elemében felülmúltuk ellenfelünket. Ennek megfelelően simán jutottunk tovább a 3. fordulóba. Kíváncsian várjuk a sorsolást. Remélem Pocsaj lesz a következő ellenfelünk!

Együttesünk vasárnap nagy rangadóra készül. A két szomszédvár Esztár és Pocsaj összecsapására kerül sor. Nagy izgalommal várjuk a mérkőzést. A csapat megalakulása óta az alábbi eredményeket értük el:

Mérlegünk a következő:

11 mérkőzés 9 győzelem 1 döntetlen 1 vereség 37 lőtt és 13 kapott gól.

Azt, hiszem, hogy az eddigi eredmények és a csapat jelenlegi formája alapján joggal gondolhatjuk azt, hogy mi leszünk az esélyesebbek. Ennek reményében a nagyképűséget félretéve arra kérem játékosainkat, hogy sportszerű, fegyelmezett, céltudatos játékkal tegyenek meg mindent a győzelem megszerzése érdekében.

Szurkolóinkat pedig arra bíztatnám, hogy buzdítsák csapatukat az eddiginél sokkal, nagyobb vehemenciával, természetesen a jó ízlés határain belül, tiszteletben tartva az ellenfél játékosainak és szurkolóinak emberi méltóságát.